Omega 3-6-9 30kaps, Alter Medica

  • 17,60 zł 13,90 zł
  • szt.
    Niedostępny

Zamówienie realizujemy w momencie zaksięgowania płatności. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

SUPLEMENT DIETY

Suplement diety Omega 3-6-9 to kompozycja olejów z ryb oraz witaminy E. Uzupełnia dietę w NNKT-niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA, DHA), omega6 (kwas linolowy) i omega-9 (kwas oleinowy).

Zawartosć 1 kapsułki (dziennej porcji):
Olej z ryb 500mg
Nienasycone kwasy tłuszczowe n-3  150mg,
w tym:
EPA 90mg
DHA 60mg
Nienasycone kwasy tłuszczowe n-6 (kwas linolowy) 2,5mg
Nienasycone kwasy tłuszczowe n-9 (kwas oleinowy) 30mg
Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym 10mg (83%RWS*)
*RWS-Referencyjne Wartości Spożycia

Składniki:
olej z ryb (sardynka, sardela europejska, makrela, łosoś), D-alfa tokoferol (źródło witaminy E), otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol.

Zalecane dzienne spożycie:
1 kapsułka dziennie.

Uwaga:
Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. W przypadku checi stosowania należy skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 20ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed promieniami słonecznymi.

Producent / Podmiot odpowiedzialny:
Alter Medica
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Opakowanie:
30 kapsułek


Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią.  Nadmierne spożycie może wywołać efekt przeczyszczający.

Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze nie przekraczającej 20ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.