Sok z Aronii 500ml, Alter Medica

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ALTER MEDICA
  • Kod producenta: 5907530440939
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • 18,50 zł
  • szt.

Zamówienie realizujemy w momencie zaksięgowania płatności. 

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

SUPLEMENT DIETY

Kompozycja soku z owoców aronii i witaminy C. Stanowi doskonały dodatek do codziennej diety dla osób dbających o zdrowie.

Składniki:
Sok z owoców aronii (Aronia malanocarpa) odtworzony z zagęszczonego soku z aronii, kwas L-askorbinowy (źródło witaminy C)

Zawartość dziennej porcji (50ml):
50ml soku z owoców aronii
120 mg witaminy C (150% RWS*)
*RWS-Referencyjne Wartości Spożycia

Sposób użycia:
25 ml dwa razy dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji (50ml).
Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia.

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

Warunki przechowywania:
przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. 
Po otwarciu przechowywać w lodówce do 21 dni. Suplementy diety należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ze względu na zawartość naturalnych składników – kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Przed użyciem wstrząsnąć. Produkt pasteryzowany. Bez konserwantów. Osad pochodzenia naturalnego. Przed użyciem wstrząsnąć.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut ()zamiennik) zróżnicowanej diety. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o stosowaniu powinny skonsultować z lekarzem.
Pamiętaj, że zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Producent / Podmiot odpowiedzialny:
Alter Medica
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Objętość netto:
500ml