Verbascon OSKRZELA -odporność 15tabl(na ziołach)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_4201
  • Producent: POLSKI LEK
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 14,50 zł

Verbascon Oskrzela Suplement diety w postaci powlekanych tabletek do połykania.

  • drogi oddechowe
  • oskrzela
  • gardło
Verbascon Oskrzela
Kompozycja Verbascon Oskrzela oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne (z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiaru lipy drobnolistnej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego, z liścia babki lancetowatej) , które działają kojąco na gardło.

Verbascon Oskrzela przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 


 

Składniki

substancje wypełniające: celuloza, sorbitole; ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej (Verbascum Thapsus L.), ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej (Drosera rotundifolia L.), ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides DC.); ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej (Tilia cordoto Mill.), ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego (Primula officinalis L), ekstrakt z liścia babki lancetowatej (Plantago lanceolata L.), substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; substancja wypełniająca: talk; średniołancuchowe kwasy tłuszczowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, ryboflawiny; substancje przeciwzbrylające: glikol polietylenowy, poliwinylopirolidon; sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Produkt może zawierać laktozę (z mleka).

Składniki 2 tabletki
Ekstrakt z ziela rosiczki okrągłolistnej, DER 50:1 40 mg

 

 

 

Kompleks Bronchosept

Ekstrakt z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej

100 mg

Ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej

w tym taniny

40 mg

1,8 mg

Ekstrakt z kwiatu lipy drobnolistnej 40 mg
Ekstrakt z kwiatu pierwiosnka lekarskiego 40 mg
Ekstrakt z liścia babki lancetowatej 40 mg

 

Masa netto

10,8 g

Właściwości składników

Kompozycja preparatu oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne, które działają kojąco na gardło.

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Zalecane dzienne spożycie

Zaleca się spożywać 2 tabletki dziennie. Tabletkę należy połknąć i popić wodą.


Verbascon Oskrzela
Kompozycja Verbascon Oskrzela oparta jest o działanie składników pochodzenia naturalnego, takich jak ekstrakt z rosiczki okrągłolistnej, która wspomaga utrzymanie zdrowia górnych dróg oddechowych i oskrzeli. Preparat zawiera także kompleks Bronchosept, w którego skład wchodzą ekstrakty roślinne (z kwiatu dziewanny drobnokwiatowej, z korzenia pelargonii afrykańskiej, z kwiaru lipy drobnolistnej, z kwiatu pierwiosnka lekarskiego, z liścia babki lancetowatej) , które działają kojąco na gardło.

Verbascon Oskrzela przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.