Swanson Reishi Mushroom 600mg 60kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_3803
  • Producent: SWANSON
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 27,80 zł

Szczególnie polecany:

  • przy profilaktyce przeciwnowotworowej
  • w podnoszeniu ogólnej odporności organizmu
  • we wspieraniu układu sercowo-naczyniowego

Polska nazwa grzybka Reishi to „lakownica lśniąca” – wywodzi się on z Dalekiego Wschodu i jego moc znana jest już od tysięcy lat. W Chinach grzybek Reishi jest niemal czczony – wykorzystuje się go do tworzenia magicznych talizmanów, traktowany jest jako symbol nieśmiertelności. Jednak przy całej tej niezwykłej otoczce, ludzie na całym świecie mają świadomość bardzo pozytywnego wpływu grzybka Reishi na organizm.

Preparat ten jest przede wszystkim polecany w profilaktyce i jako wsparcie organizmu podczas leczenia chorób nowotworowych. Środek pozytywnie wpływa na organizm przy leczeniu m.in. raka piersi, macicy, prostaty, żołądka i innych. Pomaga polepszać również samopoczucie w czasie trwania radio- i chemioterapii, co jest niezwykle ważne dla psychiki osób zmagających się z ciężką chorobą.

Zauważono także pozytywny wpływ grzybka Reishi na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Preparat pozytywnie wpływa na ciśnienie tętnicze oraz poziom stężenia trójglicerydów, cholesterolu oraz cukru we krwi. Dzięki temu ten „grzybek długowieczności” – jak zaczęto go nazwyać na całym świecie – wspomaga organizm w walce ze schorzeniami serca i całego układu krążenia. Reishi wspiera obniżanie lepkości krwi, co pomaga zapobiegać powstawaniu groźnych skrzepów.

Informacje o producencie: 
Swanson Health Products to firma działająca od ponad 40 lat. Została stworzona przez jednego człowieka, który miał ambicję dawać zdrowie ludziom na całym świecie. Dziś to marzenie się ziszcza – produkty marki Swanson są popularne nie tylko w USA, ale również na innych kontynentach. Firma została uhonorowana certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania, co oznacza, że każdy jej produkt zostaje poddawany wielokrotnym testom zanim trafi do sprzedaży. Dzięki temu można mieć pewność czystości i skuteczności każdego z nich. 

 

Zawartość opakowania: 
60 kapsułek 600 mg

 

Skład 1 kapsułki: 
Reishi, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające)

 

Przechowywanie: 
Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu trudno dostępnym dla dzieci. 

 

Sposób użycia: 
Dwie kapsułki dziennie