Puritan`s MACA 500mg (libido) 60kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_4838
  • Producent: SWANSON
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 37,50 zł

Puritan's Pride Maca korzeń - ekstrakt 500 mg / 60 kaps

Maca - korzeń dla aktywnych. Maca w tabletkach zawiera w sobie wiele aminokwasów, fitohormonów oraz witamin i minerałów. Jest idealna dla ludzi aktywnych życiowo, intensywnie spędzających czas. Maca, jako suplement diety, wspiera budowę masy i wytrzymałość masy mięśniowej. Maca to korzeń, który już od dawna stosowany jest przez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm, a dzięki cennym właściwościom odżywczym znajduje także zastosowanie w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu, w czasie rekonwalescencji oraz w okresie wzrostu. Dodatkowo zaliczany jest do produktów spod grupy naturalne środki na potencję.

Sposób użycia

Stosować jedną (1) kapsułkę do dwóch razy dziennie, najlepiej podczas posiłku

Składniki

Maca, mączka ryżowa, żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu

Uwaga

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt jest przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Przeciwwskazania

Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Przechowywać:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.