Olej rycynowy z aplikatorem 30ml, PhytoPharm

  • szt.
  • 13,00 zł 11,00 zł
  • Niedostępny

Olej rycynowy przeznaczony do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci. Skutecznie przywraca odpowiedni stopień nawilżenia skóry, wspomaga regenerację zniszczonych włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Aplikator ułatwia użytkowanie i dawkowanie olejku. Witamina E wspomaga ochronę skóry przed wolnymi rodnikami oraz dogłębnie odżywia naskórek. Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Opakowanie zawiera 30 mililitrów.

Olej rycynowy, działanie:

Olej rycynowy wzmacnia cebulki włosów, dzięki czemu są intensywnie odżywione od nasady. Optycznie pogrubia i wydłuża włosy na całej długości, nadając im połysk, dzięki czemu wyglądają zdrowo i promiennie. Produkt poprawia pigmentacje włosów, ale również ich stan – włosy sprawiają wrażenie bardziej gęstych i są delikatniejsze w dotyku.

Produkt wykazuje także korzystne działanie na brwi.

Olej rycynowy wykazuje korzystny wpływ na paznokcie oraz skórki wokół nich. Zapobiega rozdwajaniu się płytki paznokci, wzmacnia je, dzięki czemu są mniej łamliwe. Dodatkowo nadaje paznokciom i skórkom odpowiedni stopień natłuszczenia, co sprawia, że są bardziej elastyczne i wytrzymałe. Wspomaga ich wzrost poprzez dostarczenie im licznych składników odżywczych. Olej rycynowy działa regenerująco na paznokcie, co jest szczególnie ważne w przypadku płytki zniszczonej w wyniku stosowania manicure hybrydowego.

Produkt może być stosowany na skórę całego ciała, ponieważ wykazuje właściwości pielęgnacyjne, regeneracyjne i natłuszczające.
Zawarta w preparacie witamina E wykazuje dodatkowe działanie pielęgnacyjne. Dzięki swoim odżywczym właściwościom korzystnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie.

Olej rycynowy, zastosowanie:

Pielęgnacja włosów, skóry i paznokci.

Olej rycynowy, stosowanie:

Za pomocą aplikatora nabrać porcję produktu i nanieść na włosy, skórę lub paznokcie. Stosowanie masażu w trakcie aplikacji na owłosioną skórę poprawia mikrokrążenie, co wpływa na stymulację mieszków włosowych. Olej nierafinowany z pierwszego tłoczenia.

Skład według INCI:

Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol.

Ważne informacje:

Chronić przed światłem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 25°C.

Pojemność opakowania:

30 mililitrów.

Producent:

Phytopharm Klęka S.A.
Klęka 1
63-040 Nowe Miasto nad Wartą