NOW witamina D3 1000IU+ K2 45mcg (K2+D3) 120kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_3275
  • Producent: NOW FOODS
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 58,90 zł
Skład 1 kapsułki:
Witamina C z palmitynianu askorbylu 3mg
Witamina D3 (w postaci cholekalcyferolu) (z lanoliny) 1000IU
Witamina K2 (jako menachinon) 45mcg

Pozostałe składniki: 
mąka ryżowa, celuloza (kapsułka), maltodekstryna, krzemionka.

W procesie produkcji nie wykorzystano składników pochodzących z pszenicy, glutenu, mleka, jajek, ryb, małży, skorupiaków ani orzechów drzewnych.

Sposób użycia: 

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie podczas jedzenia.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: 
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Opakowanie:
120 kapsułek


Producent:
NOW Foods

Kilka słów o producencie:
Firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najbardziej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: Producent Roku 2003 w USA, Najlepsza Marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.