MyVita Ashwagandha standaryzowany ekstrakt witanolidów 3% 250mg 60kaps

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_4648
  • Producent: MY VITA
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 25,60 zł
Ashwagandha jest najbardziej znana w Ajurwedzie ze swoich właściwości antydepresyjnych i uważana jest za doskonały stabilizator nastroju.

Wzmacnia układ immunologiczny i podnosi wydolność organizmu na wysiłek fizyczny.W Indiach stosuje się ją jako środek uspokajający, wyciszający i przynoszący zdrowy sen. Korzeń Ashwagandhy zawiera fitosterole, alkaloidy, kumaryny, fenolokwasy i inne.
 
Zastosowanie: suplementacja diety w składniki zawarte w preparacie.
 
Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie. Popić wodą.
 
Składniki: ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) - ashwagandha 250 mg, standaryzowany na zawartość 3% witanolidów, substancja wypełniająca: wodorofosforan wapnia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu, otoczka kapsułki: żelatyna.
 
1 kapsułka zawiera: Ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera) - ashwagandha 250mg (w tym 7,5mg witanolidów).
 
Przeciwwskazania: nie zaleca się kobietom w ciąży, karmiącym oraz dzieciom.
 
Ważne wskazówki:
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. 
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wyprodukowano dla: 
Proness
ul. Nowodworska 17, 
59-220 Legnica.

 


Informacje dodatkowe
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.