AGT Srebro koloidalne 50 ppm Mgiełka Argentum 200 150ml

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_5275
  • Producent: AURA HERBALS
  • Dostępność: Dostępny Dostępny
  • szt.
  • 29,00 zł 21,00 zł

Argentum 200 Srebro Koloidal 50 mgiełka 150ml

KOSMETYK

Prawdziwe srebro w mgiełce odpowiednie dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo!

Niejonowe, prawdziwe srebro o wartości 25 PPM posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).

Argentum200 to tonik w postaci mgiełki o gwarantowanej wysokiej zawartości srebra koloidalnego, przeznaczony jest do każdego rodzaju cery. Tonik jest sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej. Regularne stosowanie mgiełki oczyszcza i pielęgnuje skórę eliminując problemy dermatologiczne. Srebro koloidalne działa też pomocniczo przy odkażaniu , nie powodując przy tym podrażnień. Mgiełka jest także bezpieczna dla skóry wrażliwej.

Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym.

Działanie:
- Oczyszcza i pielęgnuje skórę.
- Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.
- Pozostawia skórę czystą i zmatowioną.
- Reguluje wydzielanie sebum.
- Zawartość srebra koloidalnego 25 ppm.
- Zawarte srebro koloidalne wykazuje unikalne działanie antybakteryjne.
- Wspomaga walkę z trądzikiem.

Dlaczego Argentum200 ma żółty kolor?
Niejonowe Srebro Koloidalne Argentum200 to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne, odporne na promieniowanie UV. Jest bardzo trwałe, ponieważ posiada niski wymiar cząsteczek (5-15 nm), a dzięki temu dużą powierzchnią aktywną. Ponadto cechuje się bardzo wysoką zdolnością penetracji i niszczenia komórek drobnoustrojów.

Z powodu zawartości nano-cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze posiada zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące przez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn posiada zabarwienie od żółtego do bursztynowego.

Skład:
Aqua, colloidal silver.

Sposób użycia:
Mgiełkę rozpylić na powierzchnię skóry, delikatnie przetrzeć wacikiem. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania:
Produkt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł pola elektromagnetycznego. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.

Podmiot odpowiedzialny:
Aura Glob Trade
ul. 23 Marca 77/3
81-820 Sopot

Zawartość opakowania:
150ml