Kategorie

Morwa Biała 30tabl.

Producent: COLFARM
Dostępność:
szt.
12,00 zł

Działanie:
Wyciąg z  liści morwy białej korzystnie wpływają na poziom cukru w organizmie poprzez spowolnienie działania enzymów biorących udział w trawieniu węglowodanów. Dzięki temu, część z nich pozostaje nie strawiona i jest wydalana. Prowadzi to do zmniejszenia wchłaniania glukozy przez organizm i uzyskania niższego poziomu cukru. Ograniczone przyswajanie cukru i skrobi po posiłkach pomaga również w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała i wspomaga odchudzanie. Preparat zmniejsza chwilowe łaknienie na słodycze przez co pomocny jest podczas stosowania diety niskokalorycznej.

- Sprzyja utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru.
- Wspomaga odchudzanie.

Wskazania:
stosować jako środek wspomagający w stabilizowaniu poziomu cukru w organizmie oraz pomocniczo podczas odchudzania. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu.

Skład 1 tabletki:
Wyciąg z liści morwy białej w przeliczeniu na suszony liść morwy białej 1600mg
Wyciąg z liści morwy białej 160mg,
celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), skrobia kukurydziana, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona (substancja wypełniająca), dwutlenek krzmu (substancja przeciwzbrylająca); sorbitol, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen (substancje glazurujące).

Sposób użycia:
1 tabletka 2 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

Opakowanie:
30 tabletek